Domžalske selekcije, od U15 naprej, so pretekli vikend začeli s tekmami drugega dela državnega prvenstva, po večini pa so bili tudi zelo uspešni. Pionirji U15 B, ki so z dobrimi igrami v prvem delu zdaj napredovali v 1. SKL, so odigrali domačo tekmo proti Jančam B. Začetek tekme je bil z delnih 8:0 izredno dober,…