Domžalski košarkarji so na turnirju Lige ABA 2 v Osijeku, potem ko so v prvi tekmi ugnali Lovćen, slavili še proti drugemu črnogorskemu nasprotniku, Sutjeski iz Nikšića. Z odlično predstavo v prvem in kotrolirano igro v drugem polčasu so se veselili zmage s 65:57 ter se začasno pomaknili tik pod vrh lestvice tekmovanja. Sutjeska je…