Košarkarski klub Domžale ostro obsoja izjavo trenerja Hopsov Boštjana Kuharja po sobotni tekmi proti Helios Suns, ki jo je naša članska ekipa dobila z visoko razliko (84:66).

22Kuhar je namreč v izjavi za Košarkarsko zvezo Slovenije, ki je bila takoj po tekmi objavljena na spletni strani www.kzs.si ter različnih slovenskih medijih dejal, da upravi Heliosa sporoča, da je nehigienično, da pred srečanjem kličejo njihovega najboljšega igralca, da podpiše za domžalski klub in, da je to dejanje pod vsakim nivojem.

Njegova izjava, za katero razumemo, da jo je izrekel v afektu po visokem porazu, je daleč od resnice in škodi ugledu domžalskega kluba, ki ni imel nobenega kontakta z igralci Hopsov Polzele. Dejstvo je, da je agent Jakoba Čebaška pred desetimi dnevi tega slovenskega košarkarja ponujal našemu klubu, a se na ponudbo nihče iz KK Domžale ni odzval agentu, še manj pa igralcu.

Ekipi Hopsov želimo vso srečo v nadaljevanju Lige Nova KBM.