Sunsi so se v sedmem krogu NLB ABA2 lige pomerili z makedonsko ekipo Pelister Bitola. Domžalčani so na parket pritekli brez poškodovanega Lovra Buljevića, ki okreva doma po poškodbi očesa in Tiborja Mirtiča, ki je z virozo za soigralce navijal pred hotelskim TV ekranom. Manjkal je tudi Tadej Ferme, ki ga daje poškodba zapestja. Ne glede na vse, so Sunsi vodili od začetka do konca srečanja, ki se je končalo z rezultatom 88-70. Znova je s 27 točkami blestel Blaž Mahkovic, Austin Luke je dodal svojih 11 podaj, Urban Oman pa je bil prvi skakalec ekipe z 8 pobranimi žogami. Svojo priložnost je odlično vnovčil mladi Lenart Sirc, ki je v 25 minutah na parketu dosegel 17 točk, s 7 točkami v 16 minutah se je izkazal tudi Jan Zemljič.

Dobra predstava mladega Sirca.

Domžalčani so s 7 zmagami še brez poraza v tekmovanju in sami krojijo vrh lestvice. Naslednji turnir bo na sporedu konec januarja v Banja Luki.

Sunse čaka praznična dolga pot domov, nato pa že 27.12. tekma Lige NovaKBM v Škofji Loki.