Košarkarji Kansai Heliosa so v zadnji tekmi turnirja NLB ABA2 lige strli odpor Šibenke. Odločila je zadnja četrtina. Da delo ni bilo lažje, je posledica bolezni, ki je razredčila vrste domžalskih košarkarjev že proti Pelisterju. Danes sta v ekipi manjkala Perttu Blomgren in Žiga Daneu. Semafor je na koncu tekme pokazal 88-71 za Kansai Helios. V prvem polčasu je Heliosov vlak vlekel Tibor Mirtič, Malcolm Bernard pa je na koncu dosegel 26 točk (index 34), 8 točk, 11 skokov  in 4 podaje je prispeval Sidy Djitte. V drugem delu sta se prebudila tudi Blaž Mahkovic in Rok Nemanič in tekma je bila na koncu visoko dobljena.

STATISTIKA, VIDEO POVZETEK IN IZJAVE

Z zmago Domžalčani še ohranjajo nekaj upanja na uvrstitev v končnico. Na zadnjem turnirji jih čakajo težki nasprotniki Sutjeska, Borac in Podgorica. Na zadnjem turnirju bo treba dobiti vsaj 2 tekmi.